Арт | Онко | Гештальт
Сiмейна | iндивiдуальна | Пiдлiткова |
- Терапiя
ДосВIД 18 РОкIв
та Маю Практичний
напрямами ПсихотерапIЇ
Напрями

Роботи

Я володIЮ ВсIМА
ПсихотерапIЇ
Вказаними напрямами
Я володIЮ ВсIМА Вказаними

iндивiдуальна

терапiя
Часто люди відчувають необхідність роботи з психологом у важких життєвих ситуаціях, кризах, хронічній депресії, спустошеності та втраті сенсу життя. Робота з психологом є інструментом поліпшення якості свого життя.
Робота із психологом на регулярній основі один раз на тиждень.
Індивідуальна терапія допомагає розвивати свою усвідомленість, розуміння себе, своїх потреб, почуттів, вчинків, думок. Такий вид терапії зробить вас вільним від постійного почуття провини, дратівливості та страхів. Тривалість індивідуальної консультації – 50 хвилин. Тривалість терапії визначаєте ви самі. Від 1 консультації, або декількох до довготривалої регулярної психотерапії у режимі 1 раз на тиждень.

Консультацiя

Пари
На консультацію до психолога можна прийти одразу вдвох. Психолог допоможе налагодити вам здорове спілкування та вирішити конфліктні питання за допомогою перебудови ваших способів комунікацій, а також роботи з вашими почуттями. Не сприймайте психолога як суддю, який стане на чийсь бік.
У вас серйозна проблема у подружніх стосунках? Гостра чи хронічна? Взаємні претензії, зради, ревнощі, постійні докори та зауваження…
Нейтральність психолога – головний принцип роботи із подружньою парою. Робота з парою відбувається 1 раз на 1 або 2 тижні. Між парними зустрічами можливі індивідуальні зустрічі із психологом. Тривалість парної консультації 1 годину 40 хвилин. Тривалість парної терапії від 1 до 20 сеансів на ваш розсуд.

Сiмейна

ПсихоТерапiя
Кількість членів сім'ї не обмежується парою. Наприклад: тато, мама та дитина або, якщо сім'я неповна, то мама та дитина, або чоловік, дружина та свекруха, залежно від сімейного конфлікту.
Передбачає зустріч психолога з усіма членами сім'ї одночасно.
Передбачається зустріч психолога з усіма членами сім'ї одночасно. Такий вид терапії допомагає членам сім'ї знайти компромісні рішення, що задовольняють кожного з членів сім'ї. Психолог, зберігаючи повну нейтральність, не встаючи ні на чий бік, допомагає членам сім'ї почути один одного.
Сімейна терапія проводиться 1 раз на 2 тижні. Між сімейними сесіями психолог призначає індивідуальні консультації із членами сім'ї, якщо цього вимагає ситуація. Тривалість сімейної сесії 100 хвилин. Тривалість сімейної терапії від 1 до 20 сеансів на ваш розсуд.

Психотерапiя

Онлайн
Вона нічим за якістю не відрізняється від роботи з психологом у кабінеті. Онлайн можна проходити як індивідуальну терапію, так і парну, сімейну. Ви можете знаходитися у себе в офісі, або в автівці на паркінгу, або вдома в улюбленому кріслі з чашкою чаю в безпечних затишних умовах. Вам не потрібно стояти в корках кілька годин, щоб дістатися до офісу психолога. Особливо це зручно, коли ви живете в іншому місті або в іншій країні.
У наш час високих технологій та економії часу дуже зручним видом терапії стала терапія онлайн.
Мої клієнти живуть у різних країнах світу і зараз більшість з них, навіть ті, що живуть в моєму місті, перейшли на онлайн-терапію. Будь-яку з вибраних вами послуг ви можете замовити онлайн у Skype, Viber, WhatsUp,Messenger FB, Telegram, Signal або Botim. Вартість та тривалість онлайн консультацій така сама, як і для очних.

Робота з

Психосоматикою
За допомогою психосоматичних захворювань організм дає людині знати, що треба щось міняти у житті. Але зрозуміти мову тіла самостійно дуже складно. Психосоматичними можуть бути головні болі, захворювання шлунково-кишкового тракту, бронхо-легеневі та шкірні захворювання, гіпертонія, виразка, безсоння, панічні атаки, неврози тощо. Перелік таких розладів постійно розширюється.
Хвороби та симптоми, що є наслідками психологічних причин, реакцією організму на переживання та стреси.
Психотерапія проводиться з частотою 1-2 рази на тиждень. Тривалість від 3 місяців до кількох років: все залежить від реакції вашого несвідомого на психотерапевтичне втручання. Тривалість сесії 50 хвилин.

Психотерапiя

Для пiдлiткiв
Він спрямований на вирішення складних життєвих ситуацій, розбір існуючих проблем та емоційних переживань підлітка, які вплинули на рішення підлітка або його батьків звернутися за допомогою до фахівця. Найчастіше, така терапія короткострокова (20 – 40 сесій). Частота зустрічей підлітка з психологом 1-2 рази на тиждень. З батьками консультації проводяться на запит психолога за необхідності. Тривалість сесії 50 хвилин.
Складний процес, під час якого відбувається взаємодія психотерапевта та підлітка з періодичним (1-2 рази на місяць) залученням на консультації батьків підлітка.

АРТ -

Терапiя
Арт-терапія – це лікування мистецтвом. Методи арт-терапії допомагають на підсвідомому рівні виявити, усвідомити, та пропрацювати проблему. Такий вид терапії застосовується як у роботі з дітьми, так і з дорослими, у сімейній психотерапії та в роботі з психосоматикою.
Допомагає клієнту усвідомити свій внутрішній стан шляхом створення візуальних образів, метафор, символів.
Малюнок – це короткий шлях до глибинної підсвідомості людини, минаючи блоки та опори, тому часто використовується як діагностичний метод, але одночасно вирішує і терапевтичні завдання. Арт-терапія може бути використана як домашні завдання, але часто застосовується безпосередньо під час психотерапевтичної сесії.
Арт-терапевтичні матеріали – фарби, папір, пластилін, глина, музика та ін. Тривалість арт-терапевтичної сесії 50 хвилин.

Робота з

онкопацiЄнтами
Онкологічне захворювання є психотравмуючим, тому що загрожує життю та підриває звичні уявлення про нього. Впоратися з вимушеною зміною уявлень про себе, життя, майбутнє та лікування допомагають онкопсихологи. У пацієнтів знижується емоційний дискомфорт і тривога про майбутнє.
Чому пацієнтам потрібна психологічна допомога при хворобі на рак? Бо психотерапія потенціює проходження медичного лікування та прискорює одужання.
Методи, що застосовуються в даному виді психотерапії – арт-терапія, гештальт-терапія, екзистенційна психотерапія та тілесно-орієнтований підхід. Частота сесій 1-2 на тиждень. Тривалість сесії 50 хвилин. Тривалість психотерапії, як і за індивідуальної психотерапії, визначається самим пацієнтом.

запишiться зараз

На першій консультації:
Отримаєте відповіді на питання що хвилює вас
Побачите шляхи вирішення вашої проблеми
Отримаєте цінні поради
Зможете змінити ставлення до своєї проблеми на більш конструктивне
Відчуєте "смак" справжньої роботи над собою
Відчуєте себе набагато краще та впевненіше
Якщо після першої консультації ви зрозумієте, що вам більше не потрібно або ви вирішили свою проблему за один сеанс
З гарантією повернення коштів за невитрачені консультації

Контакти

Для запису на консультацію

можете скористатися зручним для вас месенджером:
також написати мені повідомлення в моїх соціальних мережах:
Made on
Tilda